Kontaktandmed

Oy Toppi Ab

Tiilismäki 9, 02330 Espoo
Kontor 020 758 9820, info@toppi.fi
Tellimused: tilaukset@toppi.fi
eesnimi.perekonnanimi@toppi.fi

KMKR: FI-01011596
Registrikood: 0101159-6
IBAN: FI1115833000000908
SWIFT: NDEAFIHH

Toppi Plast OÜ

Rääma 94, 80040 Pärnu linn, EESTI
Telefon +372 444 7791, info@toppiplast.ee
Tellimused: orders@toppiplast.ee
eesnimi.perekonnanimi@toppiplast.ee

KMKR: EE-101660938
Registrikood 12522488

Luminor
IBAN: EE20 1700 0170 0341 2659
SWIFT: NDEAEE2X

MÜÜK

Kai Suokko

Kai Suokko

müügidirektor

kai.suokko@toppi.fi
+358 (0)20 7589 832

Jesse Hiltunen

Jesse Hiltunen

müük/Soome

jesse.hiltunen@toppi.fi
+358 (0)20 7589 822

Antti Kivilahti

Antti Kivilahti

müük/Soome

antti.kivilahti@toppi.fi
+358 (0)20 7589 821

Noora Kauranen-Nadan

Noora Kauranen-Nadan

müügiassistent

noora.kauranen-nadan@toppi.fi
+358 (0)20 7589 823

Mats Petersson

Mats Petersson

müük/Põhjamaad

mats.petersson@toppi.fi
+46 708 210268

HANKED

Tomi Toppi

Tomi Toppi

ostujuht

tomi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 826

LADU

Ari Haavisto

Ari Haavisto

laoülem

ari.haavisto@toppi.fi
+358 (0)20 7589 848

TOOTEARENDUS JA TOOTMINE

Pasi Toppi

Pasi Toppi

tehnikadirektor

pasi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 834

Simo Toppi

Simo Toppi

projekteerimisinsener

simo.toppi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 843

Teppo Toppi

Teppo Toppi

hooldus

teppo.toppi@toppi.fi
+358 (0)50 0270 638

Teemu Korkeila

Teemu Korkeila

tootmisplaneerija

teemu.korkeila@toppi.fi
+358 (0)40 7765 076

ADMINISTRATSIOON

Tero Toppi

Tero Toppi

tegevdirektor

tero@toppi.fi
+358 (0)20 7589 825

Iiris Huttunen

Iiris Huttunen

finantsjuht

+358 20 7589 820
iiris.huttunen@toppi.fi

Daniel Adams

Daniel Adams

kontroller

daniel.adams@toppi.fi
+358 (0)20 7589 827

Võtke ühendust – meie eksperdid vastavad meeleldi teie küsimustele!

Lisad

Oy Toppi Ab laskut

Nimi: Oy Toppi Ab
Y-tunnus: 0101159-6
Verkkolaskuosoite: 003701011596
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta.

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, lähettäkää laskut pdf-muotoisina sähköpostitse osoitteeseen laskut@toppi.fi

Paperiset ostolaskut voi tarvittaessa lähettää osoitteeseen:

Oy Toppi Ab
Tiilismäki 9
02330 ESPOO

Lisätietoja:

Iiris Huttunen

iiris.huttunen@toppi.fi

Toppi Plast OÜ laskut

Laskut tulee ensisijaisesti lähettää pdf-muotoisena sähköpostitse osoitteeseen arve@toppiplast.ee

Paperilaskut voitte tarvittaessa lähettää osoitteeseen:

Toppi Plast Oü
c/o Oy Toppi Ab
Tiilismäki 9
02330 Espoo, FINLAND

Lisätiedot:

Iiris Huttunen

iiris.huttunen@toppi.fi

This post is also available in: Finnish, English, German, Russian