Yhteystiedot

Oy Toppi Ab

Tiilismäki 9, 02330 Espoo
Toimisto 020 7589 820 info@toppi.fi
Tilaukset tilaukset@toppi.fi
etunimi.sukunimi@toppi.fi

ALV-numero: FI-01011596
Y-tunnus: 0101159-6
IBAN: FI1115833000000908
SWIFT: NDEAFIHH

Toppi Plast OÜ

Räämä 94 80040 Pärnu linn, ESTONIA
Puhelin +372 4447 791 info@toppiplast.ee
Tilaukset orders@toppiplast.ee
etunimi.sukunimi@toppiplast.ee

ALV-numero: EE-101660938
Reg.no 12522488

Luminor
IBAN: EE20 1700 0170 0341 2659
SWIFT: NDEAEE2X

Myynti

Kai Suokko

Kai Suokko

Myynti / Suomi

kai.suokko@toppi.fi
+358 (0)20 7589 832

Jesse Hiltunen

Myynti / Suomi

jesse.hiltunen@toppi.fi
+358 (0)20 7589 822

Antti Kivilahti

Antti Kivilahti

Myynti / Suomi

antti.kivilahti@toppi.fi
+358 (0)20 7589 821

Noora Kauranen-Nadan

Noora Kauranen-Nadan

Myyntiassistentti

noora.kauranen@toppi.fi
+358 (0)20 7589 823

Heiki Aasa

Heiki Aasa

Myynti / Baltia

heiki.aasa@toppiplast.ee
+372 56241134

Mats Petersson

Mats Petersson

Myynti / Pohjoismaat

mats.petersson@toppi.fi
+46 708 210268

Hankinta

Tomi Toppi

Tomi Toppi

Ostopäällikkö

tomi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 826

Varasto

Ari Haavisto

Ari Haavisto

Varastopäällikkö

ari.haavisto@toppi.fi
+358 (0)20 7589 848

Tuotekehitys ja tuotanto

Pasi Toppi

Pasi Toppi

Tekninen johtaja

pasi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 834

Simo Toppi

Simo Toppi

Suunnitteluinsinööri

simo.toppi@toppi.fi
+358 (0)20 7589 843

Teppo Toppi

Teppo Toppi

Kunnossapito

teppo.toppi@toppi.fi
+358 (0)50 0270 638

Teemu Korkeila

Teemu Korkeila

Tuotannonsuunnittelija

teemu.korkeila@toppi.fi
+358 (0)40 7765 076

Hallinto

Tero Toppi

Tero Toppi

Toimitusjohtaja

tero@toppi.fi
+358 (0)20 7589 825

Iiris Huttunen

Iiris Huttunen

Talouspäällikkö

+358 20 7589 820
iiris.huttunen@toppi.fi

Daniel Adams

Daniel Adams

Myyntijohtaja

daniel.adams@toppi.fi
+358 (0)20 7589 827

Ota yhteyttä – asiantuntijamme vastaavat mielellään kysymyksiisi!

Liitteet

Oy Toppi Ab laskut

Nimi: Oy Toppi Ab
Y-tunnus: 0101159-6
Verkkolaskuosoite: 003701011596
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta.

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, lähettäkää laskut pdf-muotoisina sähköpostitse osoitteeseen laskut@toppi.fi

Paperiset ostolaskut voi tarvittaessa lähettää osoitteeseen:

Oy Toppi Ab
Tiilismäki 9
02330 ESPOO

Lisätietoja:

Iiris Huttunen

iiris.huttunen@toppi.fi

Toppi Plast OÜ laskut

Laskut tulee ensisijaisesti lähettää pdf-muotoisena sähköpostitse osoitteeseen arve@toppiplast.ee

Paperilaskut voitte tarvittaessa lähettää osoitteeseen:

Toppi Plast Oü
c/o Oy Toppi Ab
Tiilismäki 9
02330 Espoo, FINLAND

Lisätiedot:

Iiris Huttunen

iiris.huttunen@toppi.fi

This post is also available in: englanti, saksa, venäjä, eesti